Rungulis

 1. Jānis par Ullu

  Ulla ir močītāja. Literārā latviešu valodā tas būtu „sprigana tautu meita”. Ko tas nozīmē? Atrodoties ar trīs sakautiem puišiem mežā vēlu vakarā meklējot paslēptu punktu piedzīvojumu sacensībās, Ulla kliegs: „Aiziet, aiziet. Vēl mazliet. Turās!” un, ja vajadzēs arī kādu iebukņīs.

  Ulla pati sev nelej vīnu glāzē. Šī sieviete, kas var nokomandēt trīs vīriešus, vakarā lūgs vienam no viņiem ieliet sev vīnu glāzē.

  Ulla ir komandas cilvēks. Reizēm gan liekas, ka viņai labāk patīk vīriešu komandas, nevis sieviešu. Bet no otras puses, kurš tad viņai ielies vīnu, ja komandā būs visas sievietes?

  Ullai patīk izaicinājumi. Vislabāk tādi, kur var pārbaudīt savu spēju robežas. Un kārtīgi izmocīt arī pāris puišus, kas savā naivumā ir piekrituši būt Ulrikas komandā.

  Ullai patīk rozā krāsa. To saprot visi, kas ir redzējuši viņu skrienot. Kāpēc patīk? To viņa nevienam nesaka.

  Ulla ir tieša. „Nemuldi” no viņas var dzirdēt biežāk, kā „Tava ideja ir ļoti interesanta, tomēr man liekas, ka tā būtu spēcīgāka, ja Tu to varētu precīzāk nodefinēt”.

  Ulla mēģina atrisināt problēmas. Gandrīz visas. Ja viņai kāds sūdzas par problēmām attiecību jautājumos, Ulrika to noteikti atrisinās, atrodot kādu senaizmirstu bērnības traumu.

  Ulla labi raksta tekstus. Ja kas, tad viņa ar to pelna naudu. Un vispār viņa ir reklāmiste.

  Ullai patīk smagas filmas. Viņas tās uztver kā izaicinājumu. Liks raudāt vai nē. Parasti jau neliek. Un vēl Ulla ir labos draugos ar Jāni. Nu to, kurš dzīvo Moldovā un ar ko viņa kopā domā noskriet pirmo maratonu Ņujorkā.


Built with Berta